Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Biržų duona“

Pardavėja (-s) - barista

490-550 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Biržų duona“

Darbo pobūdis

Darbui UAB „Biržų duona“ firminėje parduotuvėje Sucre kepinių namai, BALSIUOSE, PC Žali (Visalaukio g. 1), ieškome komandos papildymo.

Pagrindinės funkcijos:
  • malonus klientų aptarnavimas;
  • prekyba duonos ir konditeriniais gaminiais, kava, arbata ir kt.;
  • kavos ruošimas ir pateikimas;
  • darbas kasos aparatu;
  • prekių užsakymas ir priėmimas;
  • prekių išdėstymas vitrinose.

Reikalavimai darbuotojui

  • mandagumas, komunikabilumas, atsakingumas, sąžiningumas, greita orientacija;
  • patirtis klientų aptarnavimo srityje (parduotuvėje ar kavinėje) - būtų privalumas.

  • darbą slenkančiu pamaininiu grafiku (3 dienos dirbamos, 3 dienos laisvos);
  • visus mokymus, susijusius su darbu;
  • laisvę generuoti idėjas ir jas įgyvendinti;
  • galimybę nuolat augti ir tobulėti tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityje kartu su visa komanda.

Parduotuvės darbo laikas: I-V 9:00 - 19:30 val. VI 8:30 - 19:30 val. VII 9:00 - 19:00 val.

Atlyginimas

490-550 €/mėn. į rankas
Minimali bazinė suma - 490 Eur. Prie šios sumos dedami priedai, kurie priklauso nuo parduotuvės apyvartos. Vidutinis darbo užmokestis su priedais - 550 Eur „į rankas“.

Duoną Jūsų stalui kepame nuo 1953 metų. Per dešimtmečius keitėsi darbuotojų kartos, perduodamos viena kitai žinias ir patirtį, subtiliausias duonos ir jos gaminių kepimo paslaptis. Šiandien didžiuojamės stovėdami didžiausių Lietuvos kepyklų gretose. Čia mus atvedė puoselėjamos senovinės duonos kepimo tradicijos bei nuolatinė kūryba.

Ne veltui mūsų šūkis - TRADICIJA KURTI.

Mes tikime, kad valgydami gerą duoną žmonės tampa geresni, o mėgaudamiesi saldėsiais – laimingesni.

Todėl įsipareigojame kepinių mėgėjams ir toliau kurti tradicinę lietuvišką duoną sveikesniam gyvenimui bei savo kepiniais padėti atrasti pasaulio skonius. Padėti mums tai padaryti gali ir TU!
Prisijunk prie šaunios mūsų komandos!

Daugiau informacijos apie įmonę:

informacija apie UAB „Biržų duona“
1573 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
422
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1176 €
25% uždirba 1176-1393 €
25% uždirba 1393-1659 €
25% uždirba nuo 1659 €