Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Pardaveja (-s) - Floriste (-as)

600-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Eufloria“

Darbo pobūdis

Greitai atsidaranti Gėlių parduotuvė Vilniaus centre ieško pardavėjos (-o) - Floristes (-o), į darbą įeis:
  • Puokščių, kompozicijų komponavimas ir pardavimas
  • Gėlių / prekių ir salės priežiūra
  • Pardavimų skatinimas

Reikalavimai

  • Patirtis pardavimuose / darbe su kasos aparatu
  • Malonus ir sugrįžti skatinantis bendravimas su klientais
  • Gebėjimas dirbti humoro, palaikymo, jaukumo, augimo aplinkoje
  • Puiki lietuvių kalba
  • Rusų / anglų kalbos mokėjimas
  • Patirtis gėlių parduotuvėje (didelis privalumas)
  • Motyvacija siekti rezultato ir augimo (bendrovės ir asmeninio)

Mes jums siūlome

  • Akivaizdžiai puikias darbo sąlygas
  • Draugiškiausią kolektyvą
  • Darbą pilnu etatu darbo dienomis
  • Laiku mokamą atlyginimą ir priedus nuo pardavimų.

Atlyginimas

600-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

UAB „Eufloria“

Mūsų pagrindinis tikslas - kurti gražias kompozicijas ir dovanas ir teikti džiaugsmo momentus tiem, kam jos yra dovanojamos. Tai neeilinė gėlių parduotuvė, kadangi parduotuvėje bus ir kompozijos su dovanomis, ir kiti dalykai