UAB „Eiginta“

Pardavėjai (nuolatinis darbas)

820-1160 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Eiginta“

Darbo pobūdis

  • Prekių papildymas į lentynas laikantis įmonės standarto;
  • Klientų aptarnavimas dirbant kasos aparatu, grynais pinigais, banko kortelėmis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku (4 darbo dienos, 4 poilsio dienos, darbo laikas nuo 7 val. iki 20 val. arba nuo 10 val. iki 23 val.) pilnu etatu;
  • Noras išmokti ir įgyti patirties atliekant įvairias užduotis maisto prekių parduotuvėje.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
  • Galimybę pasirinkti darbo vietą arčiau namų;
  • Galimybę dirbti pilnu etatu arba lanksčiu darbo grafiku;
  • Apmokamą kelionę į/iš darbo su taksi "Bolt";
  • Darbo užmokestį nuo 820 iki 1160 €/mėn. (neatskaičius mokesčių) ir aiškius kriterijus kaip uždirbti daugiau;
  • Neturint reikiamos patirties, suteiksime visas reikalingas teorines ir praktines žinias;
  • Visas reikiamas darbo priemones, darbo drabužius;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybę;
  • Išskirtines ir tik įmonės darbuotojams skirtas nuolaidas „Šilas“ parduotuvių tinkle;
  • Premiją už atvestą ir įdarbintą draugą;
  • Dovanas darbuotojams ir jų vaikams švenčių proga, paramą nutikus nelaimei;
  • Draugišką bendradarbių komandą bei palaikančius vadovus.

Norėdami kandidatuoti – atsiųskite mums savo CV arba galite skambinti telefonu (8 37) , darbo dienomis 8-17 val.).
Kreipdamiesi ir pateikdami savo asmens duomenis, nurodytus kandidatavimo formoje ir/ar Jūsų pateiktose dokumentuose į laisvą UAB „Eiginta“ darbo vietą, Jūs sutinkate su savo pateiktų asmens duomenų naudojimu atrankos tikslais.
Dėkojame už susidomėjimą, susisieksime su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

820-1160 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Eiginta“ valdomas prekybos tinklas ŠILAS - tai lietuviško kapitalo įmonė, savo prekybinę veiklą vykdanti nuo 1992-ųjų metų. Šiuo metu 29 prekybos tinklo parduotuvės, įsikūrusios Kauno mieste bei rajone, Vilniaus mieste savo pirkėjams siūlo platų prekių asortimentą ir greitą aptarnavimą.

Mažmeninė prekyba – ypač dinamiškas verslas, todėl jei esi veržli, energinga ir pozityviai mąstanti asmenybė – ši veikla pati geriausia galimybė atskleisti savo potencialą. Prisijunk prie mūsų ir kartu apsipirkimą pirkėjams, paverskime maloniu atokvėpiu kasdienių darbų maratone, renkantis maistą kiekvienai dienai.

Daugiau apie mus:

Facebook: Šilas
informacija apie UAB „Eiginta“
1437 €
Vid. atlyginimas bruto
542
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1038 €
25% uždirba 1038-1177 €
25% uždirba 1177-1556 €
25% uždirba nuo 1556 €