Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DEICHMANN AVALYNĖ“

PARDAVĖJAI (-OS) PANEVĖŽYJE (PC "RYO"; 0,5 etatu)

Nuo 460 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „DEICHMANN AVALYNĖ“

Darbo pobūdis

Aktyvus klientų aptarnavimas;

Reikalavimai darbuotojui

Jei bendravimas su žmonėmis Tau teikia malonumą ir gali kalbėti valandų valandas;
Jei lydėti draugus į parduotuves ir jiems patarti yra dalis Tavo gyvenimo;
Jei šypsena ir optimizmas yra Tavo vizitinė kortelė;
Jei mokytis iš profesionalių pardavėjų-konsultantų ir dalintis savo įžvalgomis, Tau būtų įdomu.

Lankstų darbo grafiką, patrauklų atlyginimą, mokymus ir karjeros galimybes, bet svarbiausia žadame gerą nuotaiką ir linksmą kolektyvą, motyvuojantį kolegą-vadovą, komandinius konkursus ir staigmenas.

Susidomėjai, mes laukiame tavęs!!!

Atlyginimas

Nuo 460 €/mėn. neatskaičius mokesčių

DEICHMANN – tai didžiausias avalynės prekybos tinklas Europoje. Šiuo metu turime daugiau kaip 3 600 parduotuvių 26 pasaulio šalyse, kuriose siūlomas platus avalynės asortimentas visai šeimai.
informacija apie UAB „DEICHMANN AVALYNĖ“
1609 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
187
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 682 €
25% uždirba 682-907 €
25% uždirba 907-1765 €
25% uždirba nuo 1765 €