Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
JAMMI

PARDAVĖJAI - VIRTUVĖS DARBUOTOJAI (NAUGARDUKO G., BE NAKTINĖS PAMAINOS)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - JAMMI

Darbo pobūdis

Lankytojų aptarnavimas;
Užsakymų priėmimas ir paruošimas;
Darbas virtuvėje;
Švaros darbo vietoje palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome darbuotojų, kurie:
Supranta, kas yra švara ir kaip ją palaikyti;
Yra atsakingi ir punktualūs;
Geba maloniai bendrauti ir aptarnauti klientus su šypsena.
Patirtis nėra būtina - apmokome, tačiau darbo patirtis maitinimo versle būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Darbą draugiškame kolektyve;
Darbą be naktinės pamainos;
Darbo grafikas: ilga - trumpa savaitė;
Priedus už gerus rezultatus;
Maitinimą darbo metu.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas
JAMMI

JAMMI

JAMMI istorija prasidėjo 2006 m. balandį. Pirmasis duris atvėrė vilniečiams legendiniu tapęs „Pilaitės kebabų kioskelis“. Praėjus 15-ai metų, Vilniuje veikia net 12 Jammi greito maisto restoranų, o sėkmę lemia sąžiningas darbas, nuoseklus patiekalų tobulinimas ir aistra greitam, bet geram maistui.