Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LJ78“
More about company »

Pardavėja (-as) - kasininkė (-as) pilnu etatu, nuo 9:00 iki 18:00 val. "Valentino ledai" PC Akropolis

Vilnius - UAB „LJ78“

Darbo pobūdis

Ieškome šaunios (-aus), mėgstančios (-io) bendrauti su lankytojais pardavėjos (-o)- kasininkės (-o) darbui pilnu etatu (Pirmad.- Penktad. nuo 9:00 val. - 18:00 val.) "Valentino" ledainėje Vilniaus Akropolyje.

Reikalavimai

Jei esi tvarkinga (-gas), mėgsti švarą, pastovumą, kolektyvinį darbą bei bendravimą su žmonėmis - darbas Tavo.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą jaunatviškame, draugiškame ir pastoviame kolektyve;
  • Slenkantį darbo grafiką (trumpa -ilga savaitė);
  • Atlyginimas sutartinis.
UAB „LJ78“

UAB „LJ78“

„VALENTINO LEDAI“ – tai itališkų ledų gamyba ir prekyba įmonės prekybos vietose . Įmonė taip pat pristatanti vieną iš didžiausių Itališkų produktų asortimentą ledų ir konditerijos gamybai.
Jei norite ne tik įdomaus darbo, bet ir galimybės realizuoti save prasmingame darbe, kviečiame tapti mūsų komandos nariu!