Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Topo grupė"
More about company »

PARDAVĖJAS (-A) - KASININKAS (-Ė), RIVER MALL

Kaunas - UAB "Topo grupė"

Darbo pobūdis

Grynųjų pinigų priėmimo operacijos, darbas kasos aparatu;
Lizingo sutarčių sudarymas;
Prekių ir paslaugų pardavimas;
Sąskaitų - faktūrų išrašymas;
Perkainavimo operacijų atlikimas;
Klientų aptarnavimas, konsultavimas;
Prekių ekspozicijos priežiūra.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis (bent 1 metai);
Darbo buhalterine programa “Rivilė“ patirtis (privalumas);
Anglų ir rusų kalbos būtų privalumas;
Geri bendravimo ir darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Orientacija į aukščiausius klientų aptarnavimo standartus;
Sąžiningumas, komunikabilumas ir atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

Galimybes mokytis, tobulėti bei tapti savo srities profesionalu;
Visas socialines garantijas;
Visuomet laiku mokamą, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Darbą draugiškame kolektyve;

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Jau 22 metus veikiantis didžiausias Baltijos šalyse mažmeninės prekybos buities technika ir elektronika tinklas TOPO CENTRAS valdo 36 parduotuves, kuriose per metus aptarnauja 6 mln. pirkėjų ir pateikia 13.000 tūkst. prekių asortimentą. Priklausome didžiausios buitinės elektronikos pirkimo grupei Europoje „Euronics International“, kuri vienija daugiau nei 10.000 parduotuvių 35 šalyse.

Pasiteirauti skambinkite telefonu: Eglė, 8-650-
Informacija apie UAB "Topo grupė"
979 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
454
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Remigijus Štaras