Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Stilsena“
More about company »

Pardavėjas (-a) - kasininkas (-ė) Šiauliuose

400–450 Eur
Šiauliai - UAB „Stilsena“

Darbo pobūdis

  • Kokybiškas ir malonus klientų aptarnavimas;
  • Darbas kasos aparatu;
  • Lentynų pildymas prekėmis, laikantis parduotuvės nustatyto asortimento;
  • Prekių galiojimo terminų ir kokybės kontrolė;
  • Prekybos salės priežiūra ir tvarkos palaikymas;
  • Darbo vieta Architektų g. 65, Šiauliai

Reikalavimai

  • Darbo mažmeninėje prekyboje patirtis;
  • Puikūs bendravimo ir pardavimo įgūdžiai;
  • Atsakingas požiūris į darbą, noras dirbti;
  • Greitas darbo tempas.

Mes jums siūlome

  • Stabilią ir užtikrintą darbo vietą;
  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Apmokymus neturintiems darbo patirties;
  • Privalumus apsiperkant "Elimart" ir "TAU" parduotuvėse.

Atlyginimas

400–450 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

Maisto prekių mažmeninės prekybos tinklas, vienijantis 20 prekybos centrų.