UAB „KILMINĖ“

Pardavėjas (-a) - Konsultantas (-ė) Domeikavoje

615-750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „KILMINĖ“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos narių, kurie padėtų mūsų įmonei aptarnauti klientą greitai, maloniai ir su šypsena :)

Darbe Jums reikės:
  • Aptarnauti atėjusį lankytoją;
  • Papildyti prekėmis lentynas, sutikrinti jų galiojimo laikus;
  • Dirbti kasos aparatu (nemokančius apmokinsime);
  • Darbas pilnu etatu;
  • Keturias dienas dirbsite, keturios bus laisvos;
  • Būti pozityviam ir mandagiam aptarnaujant klientus!

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome darbuotojų kurie:
  • Yra punktualūs ir atsakingi;
  • Yra pilnamečiai;
  • Gali dirbti pilnu etatu;
  • Mėgsta bendrauti su žmonėmis ir pasitikti juos su šypsena;
  • Moka naudotis kompiuteriu;
  • Ieško ilgalaikio darbo;
  • Patirtis prekyboje: privalumas!

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
  • Galimybę dirbti arčiau namų;
  • Atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
  • Laiku ir sąžiningai mokamą darbo užmokestį;
  • Karjeros galimybes;
  • Mokymus, kurių metu integruojame nemokančius;
  • Terminuoto kontrakto sutartis;
  • Nuolaidas "Express Market" ir "Taupyk" prekybos centruose.

Atlyginimas

615-750 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "KILMINĖ"

UAB KILMINĖ –prekybinė įmonė sėkmingai dirbanti jau 26-erius metus. Įmonei priklauso „Express Market“ (expressmarket.lt) prekės ženklo maisto ir buities prekių parduotuvių tinklas. Esame parduotuvės, TAUPANTIEMS LAIKĄ ir greta būtiniausių prekių teikiame ir kasdienes paslaugas arti namų:
pasipildyti telefono sąskaitą, išsiimti grynųjų pinigų, sumokėti mokesčius ir atlikti įmokas, įsigyti loterijos bilietų, greitai ir patogiai pasišildyti užkandžius ir maistą, pasinaudoti taromatu. Be to, mūsų parduotuvės draugiškos išauklėtiems augintiniams, todėl kviečiame nepalikti jų namie – apsipirkti kartu.

Apsilankyk:

Telefonas pasiteiravimui: Gabrielė