Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "GINTARO BALDAI"
More about company »

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė)

Kaunas - UAB "GINTARO BALDAI"

Darbo pobūdis

  • prekių pardavimas privatiems klientams;
  • greitas ir tinkamas techninių pardavimo procedūrų atlikimas sistemoje;
  • asmeninių ir komandinių tikslų (pardavimo, klientų pasitenkinimo) pasiekimas.

Reikalavimai

Tikimės, jog Jūs:
  • turite prekių pardavimų patirties, Jums tai patinka ir sekasi;
  • domitės namų interjero tendencijomis;
  • esate orientuotas į ilgalaikių ryšių su klientais palaikymą;
  • esate veržli ir ambicinga asmenybė - visada siekiate viršyti iškeltus tikslus;
  • puikiai bendraujate žodžiu ir raštu lietuvių kalba;
  • mokate rusų kalbą (tai tik privalumas).

Mes jums siūlome

  • lankstų darbo grafiką;
  • didesnį nei rinkoje siūlomą vidutinį atlygį už panašaus pobūdžio darbą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Baldų ir kitų namų ūkio prekių mažmeninė prekyba specializuotose parduotuvėse
Informacija apie UAB "GINTARO BALDAI"
915 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
100
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 684 €
25% uždirba 684-840 €
25% uždirba 840-985 €
25% uždirba nuo 985 €
Vadovas: Gintaras Dirkstys