Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Topo grupė“

PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „Topo grupė“

Darbo pobūdis:

  • Prekių priėmimas ir iškrovimas
  • Prekių paruošimas pardavimui
  • Pristatyti klientui dominančią prekę, paslaugą
  • Prekių ekspozicijos priežiūra
  • Prekių paruošimas transportavimui

Reikalavimai:

  • Darbo prekyboje patirtis (privalumas)
  • Ambicijos siekti geriausio pardavimų rezultato
  • Domėjimasis technikos naujovėmis
  • Puikūs bendravimo bei darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Gebėjimas dirbti komandoje
  • Galimybė dirbti lanksčiu darbo grafiku

Jūsų laukia:

  • Rūpinimusi klientais ir darbuotojais pagrįsta įmonės kultūra
  • Priedai už pasiektus rezultatus
  • Karjeros galimybės
  • Darbuotojų nuolaidų programa perkant Topo Centro parduotuvėse
  • Įmonės renginiai ir mokymai
  • Terminuota darbo sutartis iki 2021-12-31.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Siųsdami savo CV Jūs patvirtinate, kad susipažinote su pranešimu apie kandidatų duomenų apsaugą: www.topocentras.lt/media/wysiwyg/media20/duomenu_apsauga.pdf

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis plačiau aptariamas pokalbio metu.

„Topo centras“ – didžiausias namų elektronikos tinklas Lietuvoje, įsidiegęs daugiausiai mažmeninės prekybos inovacijų visame EURONICS aljanse - didžiausioje prekybos grupėje Europoje, vienijančioje 10.000 parduotuvių 34 šalyse.
Žingsniu priekyje esame dėl profesionalios, skirtingas žinias ir patirtis apjungiančios komandos. Nuoširdžiai mylime klientus, norime jiems padėti rasti geriausius sprendimus ir nuolat galvojame, kaip kurti puikias klientų patirtis, leisdami gyventi gražiau ir patogiau, valgyti skaniau, pramogauti išmaniau.
informacija apie UAB „Topo grupė“
2064 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
458
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1309 €
25% uždirba 1309-1775 €
25% uždirba 1775-2507 €
25% uždirba nuo 2507 €