Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
APB „APRANGA“
More about company »

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) "ORSAY" PC "Akropolis" Vilnius (0,5 - 0,625 etato)

Iki 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - APB „APRANGA“

Darbo pobūdis

Prekės ženklas „Orsay“ skirtas jaunatviškoms, madai neabejingoms merginoms ir moterims, kurios vertina kokybę už priimtiną kainą ir siekia drabužiais išreikšti savo individualumą.

Jūsų būsimos atsakomybės:
  • klientų aptarnavimas
  • sandėlio tvarkos užtikrinimas
  • asortimento papildymas iš sandėlio
  • darbas kasoje
  • prekių saugumo užtikrinimas
  • prekių pateikimas

Reikalavimai

Mes vertiname patirtį, bet labiau mes vertiname Jūsų entuziazmą ir didelį norą dirbti mados srityje.

Tikimės, kad Jūs:
  • norite ir galite dirbti 0,5 - 0,625 etatu
  • aktyviai domitės mada
  • turite puikius bendravimo įgūdžius ir pozityvų požiūrį
  • efektyviai dirbate komandoje
  • pasitikite savimi, esate aktyvus ir kūrybingas
  • galite dirbti slenkančiu darbo grafiku

Įmonė siūlo

  • dinamišką darbą, puikioje, nuolat augančioje komadoje
  • asmeninį tobulėjimą ir karjeros galimybes visoje Aprangos grupėje
  • lankstų darbo grafiką

Atlyginimas

Iki 900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
už pilną etatą

„Aprangos“ grupė – mažmeninės prekybos lyderė Baltijos šalyse. 2003-ųjų metų pradžioje įmonė pradėjo savo veiklą Latvijojoje, o 2004-aisiais – Estijoje. Šiuo metu „Aprangos” grupė Baltijos šalyse valdo daugiau nei 180 parduotuvių tinklą Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. „Aprangos" grupę sudaro pagrindinė įmonė APB „Apranga" ir 22 dukterinės įmonės.

„Aprangos“ grupė plėtoja 7 skirtingų tipų parduotuvių tinklus ar atskiras parduotuves.

informacija apie APB „APRANGA“
1230 €
Vid. atlyginimas bruto
864
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 629 €
25% uždirba 629-1030 €
25% uždirba 1030-1455 €
25% uždirba nuo 1455 €