Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Rankis“

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) pilnai darbo dienai

650-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Rankis“

Darbo pobūdis

Įrankių, sodo technikos bei detalių pardavimas statybos, remonto, apželdinimo, namų ūkio klientams;
Klientų poreikių nustatymas, aptarnavimas, pasiūlymų rengimas, demonstravimas ir konsultavimas parduotuvėje-salone;
Technikos paruošimas pardavimui;
Darbas su kasos aparatu, buhalterine programa bei sąskaitu išrašymas;
Prekių ekspozicijos formavimas, tvarkymas ir palaikymas kliento aptarnavimo vietoje bei sandėlyje.
Kiti darbai susiję su įmonės bei procesų tobulinumu.

Reikalavimai

Domėjimasis technika, inžinerija;
Noras mokytis ir tobulėti;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Pasitikėjimas savimini bei drąsa sprendžiant klientų problemas, bei kitus iššūkius;
Atsakingumas, sąžiningumas, iniciatyva, orientacija į rezultatus;
Atliekamų darbų greitis bei kokybė;
Optimizmas, komunikabilumas bei komandiškumas;
Aukštasis/aukštesnysis techninis išsilavinimas (privalumas);
Rusų kalbos, bei kitų užsienio kalbų (anglų, lenkų) mokėjimas (privalumas);
Panašaus darbo patirtis, technikos bei rinkos išmanymas (privalumas).

Mes jums siūlome

Darbas įmoneje siekiančioje tapti geriausia technikos sprendimų kompanija pasaulyje;
Draugišką ir darnų kolektyvą;
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybės;
Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą (650-1500 €/mėn. į „rankas“) ir nuo darbo rezultatų priklausančius motyvacinius priedus; Turint patirties Įrankių, sodo technikos bei detalių pardavime alga nuo 1000 EUR į rankas plius solidūs priedai.
Stažuotes Lietuvoje bei užsienyje;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

650-1500 €/mėn. į rankas

Jau 13 metų dirbame Jums. Aukščiausios klasės sprendimai profesionalams ir optimaliausi pasiūlymai mėgėjams – geriausia technika pagal Jūsų poreikius – RANKIS.LT

Teikiame serviso paslaugas bei atsargines detales visiems elektriniams, akumuliatoriniams įrankiams ir sodo technikai. Sertifikuoti ir aukščiausios kvalifikacijos patyrę serviso meistrai. Garantinis ir pogarantinis remontas. Vejos robotų ir traktoriukų priežiūra, aptarnavimas bei paruošimas darbui.
informacija apie UAB „Rankis“
1197 €
Vid. atlyginimas bruto
21
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.