Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) VAGA knygyne 1 etatas

Skelbimas galioja iki: 2017.10.25

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Aktyvus klientų konsultavimas ir prekių pardavimas;
Asortimento išdėstymas ir prekybos salės tvarkos palaikymas;
Darbas kasos aparatu.

Reikalavimai

Patirtis panašiame darbe, pardavimuose bei klientų aptarnavime;
Greita orientacija, komunikabilumas, paslaugumas, organizuotumas;
Pozityvus požiūris;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Draugišką komandą;
Laiku mokamą darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 350 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti
Send CV

UAB "VAGOS prekyba"

Knygynų tinklas „VAGA" yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje, valdantis 36 knygynų tinklą 15-koje Lietuvos miestų ir miestelių. Mūsų knygynuose prekiaujama daugiau kaip 30 tūkstančių pavadinimų knygomis, išleistomis Lietuvos leidyklų ir importuojamomis iš užsienio. Atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome platų kultūrinių prekių asortimentą.
Įmonėje vid. atlyginimas 746€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)
All UAB "VAGOS prekyba" job ads