Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "VAGOS prekyba"
More about company »

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) VAGA/Gedimino pr. 50 knygyne 1 etatas

Nuo 350 Eur
Vilnius - UAB "VAGOS prekyba"

Darbo pobūdis

Aktyvus klientų konsultavimas ir prekių pardavimas;
Asortimento išdėstymas ir prekybos salės tvarkos palaikymas;
Darbas kasos aparatu.

Reikalavimai

Patirtis panašiame darbe, pardavimuose bei klientų aptarnavime;
Greita orientacija, komunikabilumas, paslaugumas, organizuotumas;
Pozityvus požiūris;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Draugišką komandą;
Laiku mokamą darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 350 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Knygynų tinklas „VAGA" yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje, valdantis 36 knygynų tinklą 15-koje Lietuvos miestų ir miestelių. Mūsų knygynuose prekiaujama daugiau kaip 30 tūkstančių pavadinimų knygomis, išleistomis Lietuvos leidyklų ir importuojamomis iš užsienio. Atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome platų kultūrinių prekių asortimentą.
Įmonėje vid. atlyginimas 755€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)