Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
A.Jasaičio gintaro dirbinių įmonė "Napoleonas"
More about company »

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė)

Nuo 600 Eur
Šiauliai - A.Jasaičio gintaro dirbinių įmonė "Napoleonas"

Darbo pobūdis

Jeigu Jūs esate energingas ir ambicingas žmogus. Mėgstate bendravimą ir nebijote iššukių, tuomet mes ieškome būtent Jūsų!
Konsultantės - pardavėjos darbas gintaro dirbinių galerijoje esančioje, informacijos centre prie Kryžių kalno.
Darbas su turistais iš užsienio.

Reikalavimai

Jeigu norite prisijungti prie mūsų komandos, jūs turite:
Mėgti bendravimą;
Šypsotis ir pozityviai mąstyti
Privalumas-patirtis pardavimų srityje;
Anglų kalbos mokėjimas;
Raštvedybos žinios;
Vairuotojo pažymėjimas;
Nuosavas automobilis,

Mes jums siūlome

Malonią darbo aplinką;
Naudingą darbo patirtį;
Darbą jaunatviškame kolektyve;
Darbas pagal slenkantį grafiką.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Gintaro dirbinių gamyba ir prekyba.