Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Osvalda“
More about company »

Pardavėjas (-a) konsultantas (-ė)

Šiauliai - UAB „Osvalda“

Darbo pobūdis

Pardavėjas (-a) konsultantas (-ė) atsakingas už bendravimą su pirkėjais, jų konsultavimą, tvarkos parduotuvėje palaikymą, ekspozicijos priežiūrą, prekių papildymą, baldų įpakavimą klientams, prekių įkėlimą į internetinę parduotuvę.

Reikalavimai

Įgūdžiai darbu Excel programa, darbas su kompiuteriu, el. paštas.
Paslaugumas, komunikabilumas, gera nuotaika.
Punktualumas ir tvarkingumas.
Rekomendacijos ar patirtis baldų prekyboje / interjero dizaine bus vertinami, kaip didelis privalumas.

Mes jums siūlome

Darbas pilnu etatu - slenkantis darbo grafikas.
Visos socialinės garantijos, laiku mokamas atlyginimas.
Draugiškas kolektyvas, šaunios darbo sąlygos.
Galimybę tobulėti ir dalintis žiniomis.

Darbas stilingų baldų bei namų aksesuarų parduotuvėje, įsikūrusioje Šiauliuose, PLC "Tilžė", Tilžės g. 225, "Pasaulis Namams"!

UAB "Osvalda", Pramonės 21-2, Šiauliai. Pagrindinės įmonės veiklos sritys - patalpų nuoma, nekondicinių žaislų / technikos / baldų / namų apyvokos ir kitų prekių mažmeninė bei didmeninė prekyba Lietuvoje ir ES šalyse.