Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Evelkas"
More about company »

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) specializuotame servise

Šiauliai - UAB "Evelkas"

Darbo pobūdis

  • profesionalus klientų aptarnavimas, konsultavimas apie prekes bei paslaugas (automobilių stiklai, automobilinė chemija, stiklų tonavimas plėvelėmis);
  • klientų klausimų, problemų priėmimas ir jų sprendimas;
  • užsakymų priėmimas ir vykdymas;
  • reikiamos dokumentacijos rengimas;
  • pardavimų skatinimas ir procesų valdymas.

Reikalavimai

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • domėjimasis automobiliais, markių ir modelių praktinis pažinimas;
  • puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • atsakingumas, savarankiškumas ir kruopštumas;
  • panašaus darbo patirtis;
  • nepriekaištinga lietuvių kalba, geras rusų kalbos mokėjimas;
  • vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

Mes jums siūlome

  • konkurencingą atlyginimą;
  • įdomų darbą ir kasdieninio tobulėjimo galimybes;
  • visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
  • mokymus ir karjeros kilimo galimybes.

EVELKAS AutoStiklų Centras jau daugiau nei 20 metų dirba ir lyderiauja Lietuvos rinkoje, turi plačiausią stiklų serviso tinklą bei prekiauja žinomų gamintojų klijais, hermetikais, eksploatacinėmis medžiagomis ir autokosmetika.
Kasmet rinka vis auga, didėja prekybos apimtys ir mums reikia naujų energingų žmonių.
Įmonėje vid. atlyginimas 864€
6% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)