UAB „Metausta“

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvėje

700-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Metausta“

Darbo pobūdis

  • Parduotuvės ekspozicijos priežiūra,
  • Internetinių užsakymų klientams išdavimas,
  • Klientų konsultavimas parduotuvėje, (klientų srautai fizinėse parduotuvėse minimalūs)
  • Pirkimo - pardavimo procesų administravimas,
  • Bendravimas su klientais telefonu bei elektroniniais laiškais,
  • Darbas su įmonės vidine sistema Odoo (pilnai apmokysime naudotis),
  • Darbo valandos darbo dienomis nuo 10 - 19 h. šeštadienis darbas pamainomis nuo 10 - 15 h. Dirbantiems šeštadienį laisvas visas sekantis penktadienis.

Ieškome žmogaus, kuris mėgsta bendrauti su klientais, aktyviai pardavinėti, bet nesibaimina ir prisidėti prie parduotuvės gerbūvio kūrimo, ar parduoti prekes klientui prie kasos aparato. Prie bazinio atlyginimo skaičiuojami ir priedai nuo individualių pardavimų, tiek atliktų parduotuvėje tiek telefonu ar elektroniniu paštu.

Reikalavimai darbuotojui

  • Komunikabilumas,
  • Atidumas detalėms, kruopštumas,
  • Anglų kalbos mokėjimas (būtina),
  • Rusų kalbos mokėjimas (privalumas),
  • Noras mokytis naujų dalykų.

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Trumpai apie mus - esame sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė (UAB Metausta), dirbame Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje bei Estijoje. Lietuvoje turime fizines parduotuves Vilniuje bei Kaune. Mūsų parduotuves galima vadinti asortimento ekspozicijomis / prekių atsiėmimo taškais internetinėms parduotuvėms, tokioms kaip insportline.lt, kidis.lt, powersport.lt bei sportosistemos.lt.
Laikome save vienais iš stipriausių sporto įrangos pardavėjų Lietuvoje.

Norintiems tapti aktyviais pardavimų vadybininkais, suteikiame visus tam reikalingus įrankius bei mokymus. Siūlome platų asortimentą profesionalios technikos, todėl tikrai turime nemažą pasirinkimą, ką pasiūlyti sporto klubams, mokykloms, darželiams bei kitiems klientams.

Mes jums siūlome:

  • Priedus prie atlyginimo, pagal individualius pardavimus.
  • Visas galimybes mokytis naujoje srityje.
  • Draugišką ir nedidelį Vilniaus filialo kolektyvą.
  • Išvykas kartu su visa įmone.
  • Darbuotojo nuolaidas prekiaujamai produkcijai.

Atlyginimas

700-1600 €/mėn. į rankas

UAB "Metausta" ( bei ) - didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė, turinti filialus Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonės pagrindinė verslo sritis, sportinės įrangos prekyba, sporto objektų įrengimas bei aptarnavimas.
informacija apie UAB „Metausta“
1328 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.