Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "VAGOS prekyba"
More about company »

PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) 0,5 ETATO GEDIMINO PR. 50 KNYGYNE

Vilnius - UAB "VAGOS prekyba"

Darbo pobūdis

Aktyvus klientų konsultavimas ir prekių pardavimas;
Asortimento išdėstymas ir prekybos salės tvarkos palaikymas;
Darbas kasos aparatu.

Reikalavimai

Greita orientacija, komunikabilumas, paslaugumas, organizuotumas;
Pozityvus požiūris;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą darbo užmokestį;
Darbą jaukioje aplinkoje;
Tobulėjimo galimybes.

DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB „VAGOS prekyba“ personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Knygynų tinklas „VAGA" yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje, valdantis 33 knygynų tinklą 14-koje Lietuvos miestų ir miestelių. Mūsų knygynuose prekiaujama daugiau kaip 30 tūkstančių pavadinimų knygomis, išleistomis Lietuvos leidyklų ir importuojamomis iš užsienio. Atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome platų kultūrinių prekių asortimentą.
Informacija apie UAB "VAGOS prekyba"
118
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytas Vincas Petrošius