Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) VAGA/PC Minskas knygyne, 0,5 etatas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Aktyvus klientų konsultavimas ir prekių pardavimas;
Asortimento išdėstymas ir prekybos salės tvarkos palaikymas;
Darbas kasos aparatu.

Reikalavimai

Patirtis panašiame darbe, pardavimuose ir klientų aptarnavime;
Anglų kalbos mokėjimas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Greita orientacija, komunikabilumas, paslaugumas, organizuotumas;
Pozityvus požiūris į iššūkius.

Mes jums siūlome

Draugišką komandą;
Lankstų darbo grafiką 0,5 etatu, kurį galima derinti su studijomis/laisvalaikio užsiėmimais.

Atlyginimas

Nuo 180 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "VAGOS prekyba"

Knygynų tinklas „VAGA" yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje, valdantis 36 knygynų tinklą 15-koje Lietuvos miestų ir miestelių. Mūsų knygynuose prekiaujama daugiau kaip 30 tūkstančių pavadinimų knygomis, išleistomis Lietuvos leidyklų ir importuojamomis iš užsienio. Atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome platų kultūrinių prekių asortimentą.
Įmonėje vid. atlyginimas 746€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)