Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė)

380–480 Eur
Vilnius - UAB "Kulinarinių šedevrų namai"

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas ir virtuvės reikmenų pardavimas naujai į Lietuvos rinką atkeliavusioje parduotuvėje Fissman, esančioje PC "Vilniaus Akropolis" (Ozo g. 25).

Reikalavimai

Mokėjimas dirbti kasos aparatu, kompiuteriu, sklandi lietuvių, rusų kalbos.
Gebėjimas maloniai bendrauti ir valdyti konfliktines situacijas, darbštumas, sąžiningumas, pozityvumas ir gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Darbą mažame kolektyve, socialines garantijas.

Bonusinę mokėjimo sistemą po bandomojo laikotarpio

Atlyginimas

380–480 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

UAB "Kulinarinių šedevrų namai"

Fissman, tai naujas prekinis ženklas Lietuvoje.
Įmonė prekiauja virtuvės reikmenimis.