Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB „Ortopedijos technika“

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as), 0.5 et.

550-600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB „Ortopedijos technika“

Darbo pobūdis

  • Klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
  • Prekių užsakymas, priėmimas, paruošimas pardavimui;
  • Sąskaitų rašymas, gautų piniginių įplaukų apskaita;
  • Tvarkos parduotuvėje palaikymas.

Darbo krūvis - 0,5 etato, darbo laikas pagal slenkantį darbo grafiką.
Darbas - įmonės specializuotoje parduotuvėje "Sveikatinė", PC "Vilniaus Akropolis".
Kontaktinis tel.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Komunikabilumas; mandagus ir kokybiškas aptarnavimas;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, sąžiningumas ir atidumas;
  • Gebėjimas valdyti stresines situacijas;
  • Kompiuterinio raštingumo pagrindai.

Analogiško darbo patirtis būtų privalumas.

  • Darbą augančioje įmonėje ir stabilų bei nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Patogias darbo sąlygas;
  • Įdomų darbą draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

550-600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Plius motyvaciniai priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

AB „Ortopedijos technika“ savo veikloje vadovaujasi siekiu prisidėti prie šalies gyventojų sveikatos grąžinimo bei susirgimų profilaktikos, siūlant tik aukštos kokybės vartotojų lūkesčius tenkinančias ir juos viršijančias šiuolaikiškas medicinos paslaugas ir modernias ortopedijos technines priemones: individualūs galūnių protezai, įtvarai sportui ir reabilitacijai, individuali ortopedinė avalynė, avalynės įdėklai, ir kt. Įmonės gaminamų gaminių ir kitų žinomų gamintojų produkciją, skirtą judėjimui palengvinti, rasite 10-tyje specializuotų parduotuvių ,,Sveikatinė“ bei bendradarbiaujančiose vaistinėse visoje Lietuvoje.
informacija apie AB „Ortopedijos technika“
2273 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
631
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1030 €
25% uždirba 1030-1522 €
25% uždirba 1522-2191 €
25% uždirba nuo 2191 €