Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vilniaus Alus"
More about company »

Pardavėjas/-a (laikinas darbas iki rugsėjo mėn.)

Vilnius - UAB "Vilniaus Alus"

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų vasaros sezonui nuo gegužės iki rugsėjo mėnesių nepilnam darbo krūviui (penktadieniais ir šeštadieniais)
Ką dirbsi:
Mandagiai ir profesionaliai bendrausi su klientais;
Pilstomos produkcijos pilstymas į tarą ir pardavimas;
Darbas su kasa;
Prekių užsakymas, priėmimas, išdėstymas į lentynas;
Tvarkos palaikymas prekybinėje salėje.

Reikalavimai

Darbo patirtis prekyboje būtų didelis privalumas, bet jei jos neturi - išmokysime;
Sąžiningumas ir atvirumas - labai vertinamos savybės.

Mes jums siūlome

Valandinis darbo apmokėjimas plius priedai.

UAB Vilniaus Alus
www.vilniausalus.lt
Informacija apie UAB "Vilniaus Alus"
755 €
Vid. atlyginimas bruto
151
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Algirdas Bagatyrius