Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "GINESTRA"
More about company »

PARDAVĖJAS (-A)

Nuo 575 Eur
Panevėžys - UAB "GINESTRA"

Darbo pobūdis

Malonus ir kokybiškas klientų aptarnavimas;
Prekių priėmimas, iškrovimas, pakrovimas, išdėstymas ir tinkama priežiūra prekybos salėje;
Darbas kasos aparatu.

Darbo vieta: Kerbedžio g., Panevėžys

Reikalavimai

Patirtis mažmeninės prekybos sistemoje;
Orientacija į klientą ir rezultatą;
Vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Sąžiningumas, atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas;
Sugebėjimas dirbti komandoje ir individualiai.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą ir patrauklią premijavimo sistemą, priklausančią nuo rezultatų;
Profesionalius mokymus;
Papildomų naudų paketą;
Karjeros galimybes, draugišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 575 Eur atskaičiavus mokesčius

„Varžtų pasaulis“ – tai didmeninės ir mažmeninės prekybos tinklas, jungiantis 11 parduotuvių, kurio specializacija yra tvirtinimo elementai ir metalo gaminiai.
Įmonėje vid. atlyginimas 1197€
47% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)