DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Metų darbdavys

Pardavėjas (-a) Ukmergėje

1030-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Ukmergė - UAB „Lidl Lietuva“
Įžanga

Galimybė kandidatuoti be CV!

Darbo pobūdis

  • Prekių iškrovimas į lentynas
  • Klientų aptarnavimas kasoje
  • Tvarkos parduotuvėje palaikymas
  • Maisto prekių šviežumo ir kokybės užtikrinimas

Reikalavimai kandidatui

  • Gali dirbti pamainomis nuo 5:30 iki 14:30 val. ir nuo 14:00 iki 22:30 val.
  • Kalbi lietuviškai
  • Esi pasiruošęs (-usi) intensyviam fiziniam darbui

Siūlome

  • LIDL dovanų korteles
  • Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
  • Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
  • Teorinius ir praktinius mokymus
  • Karjeros galimybes
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
  • Šventes, konkursus ir komandos stiprinimo renginius
  • Dovanas darbuotojams ir jų vaikams
  • Rekomendacijų programą: papildomą premiją už įdarbintą draugą
  • Vaisius, kavą, arbatą

Kilus klausimų dėl kandidatavimo proceso, kreiptis 8 800 800 50

Atlyginimas

1030-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
suma „iki“ apima priedus ir papildomą darbo užmokesčio dalį

UAB „Lidl Lietuva“

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.
See all ads of this company (93)
informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
2037 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
2852
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1288 €
25% uždirba 1288-1583 €
25% uždirba 1583-2204 €
25% uždirba nuo 2204 €