Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Grąžulas“

Pardavėjas (-a) - vadybininkas (-ė)

800-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Grąžulas“

Darbo pobūdis

Žemės ūkio technikos detalių pardavimas, užsakymas; Klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
Prekių priėmimas, išdavimas, surinkimas, pakrovimas ir kt.

Reikalavimai

Darbo patirtis žemės ūkio technikos srityje (kandidatai be žinių apie žemės ūkio techniką nebus svarstomi);
Atsakingumas, darbštumas;
Privalumas: užsienio kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas;
Puikią darbo aplinką, draugišką kolektyvą

Atlyginimas

800-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB GRĄŽULAS nuo 1995 m. prekiauja žemės ūkio technika ir jos atsarginėmis dalimis, pateikia individualius sprendimus kiekvienam įrangos užsakovui.
Bendrovės parduotuvėse gausus traktorių, sunkvežimių ir žemės ūkio technikos atsarginių dalių pasirinkimas, turime sukaupę platų prekių asortimentą (virš 10000 rūšių).
Klientams pageidaujant pagal specialius užsakymus surandame ir pristatome įvairią techniką ir atsargines dalis.
informacija apie UAB „Grąžulas“
970 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.