Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Enzas“

Pardavėjas (-a) - vadybininkas (-ė) Vilniaus Akropolyje (tinka studijuojantiems)

700-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Enzas“

Darbo pobūdis

Nuolatinis darbas Vilniaus Akropolyje parduotuvėje PYRAMID, kurioje prekiaujama vaizdo stebėjimo kameromis, apsaugos sistemomis ().

Reikalingi darbuotojai, galintys ir norintys dirbti vakarais bei savaitgaliais. Vasarą galimas kiek įvairesnis darbo laikas.

Pagrindinės atsakomybės sritys:
  • Klientų konsultavimas ir pardavimas;
  • Internetinės parduotuvės informacijos ir užsakymų valdymas;
  • Techninė pagalba klientams telefonu ir parduotuvėje.

Reikalavimai darbuotojui

Komunikabilumas;
Domėjimasis technologijomis;
Iniciatyvumas ir noras tobulėti;
Darbo patirtis nebūtina.

Privalumai:
Prekybinio darbo patirtis;
Vairuotojo pažymėjimas;
Rusų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

Motyvuojančią atlyginimo sistemą;
Visas socialines garantijas;
Nuolatinį tobulėjimą.

Atlyginimą nuo 700 iki 1100 EUR į rankas už pilną etatą. Dirbant mažiau nei pilną etatą - atitinkamai pagal išdirbtas valandas. Paprastai dirbant vakarais ir savaitgaliais atlyginimas svyruoja 500-700EUR į rankas.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas
Už pilną etatą.
UAB „Enzas“

UAB „Enzas“

Pyramid - įmonė prekiaujanti vaizdo stebėjimo sistemomis namams, verslui. Vaizdo stebėjimo kameros, įrašymo įranga, slaptos kameros, diegimas.
Daugiau informacijos
informacija apie UAB „Enzas“
1861 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.