Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ARVI partnerystė
More about company »

Pardavėjas (-a)

580 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - ARVI partnerystė

Darbo pobūdis

  • darbas firminėje "ARVI KALAKUTAI" parduotuvėje Vilniuje;
  • darbas su kasos aparatu;
  • produkcijos asortimento išmanymas;
  • kokybiškas pirkėjų aptarnavimas.

Reikalavimai

  • atsakingumas, tvarkingumas;
  • pardavėjo (-os) darbo patirtis;
  • ne žemesnis kaip vidurinis/profesinis išsilavinimas.

Mes jums siūlome

Įmonėje veikia motyvacinė sistema;
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

580 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„ARVI KALAKUTAI“, veiklą pradėjusi 2004 m., yra vienintelė Baltijos šalyse specializuota kalakutų skerdimo ir jų mėsos perdirbimo įmonė, kurios gaminiai tiekiami Lietuvos prekybos tinklams bei eksportuojami į Latviją, Estiją, Daniją, Belgiją, Vokietiją, Angliją, Suomiją, Švediją ir kitas Europos šalis. Įmonė turi savo parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje. Kokybiškos produkcijos gamybai įmonė pasirinko Olandijos bendrovės „Stork“ įrangą. „ARVI KALAKUTAI“ per metus perdirba per 7000 tonų kalakutienos.