UAB „Žalias pipiras“

Pardavėjas (-a)

600-700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Žalias pipiras“

Darbo pobūdis

Senoji desertinė ieško pardavėjo (-os) darbui Benedikto turguje

Tavo atsakomybės:
Desertų pardavimai;
Kasos aparato žurnalo ir dienos ataskaitų pildymas.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Tu:

Turi pardavėjo, padavėjo patirties;
Turi šarmo “kitaip” bendrauti su klientais, nebijai papasakoti plačiau apie gaminius ir kartu su klientu surasti jam tinkamą mūsų gaminį;
Domiesi maisto industrijos naujovėmis.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

Įmonės vidaus kultūrą, kuri siekia atvirumo ir sąžiningumo;
Darbą su kokybiškais gaminiais.

Darbo vieta: Ukmergės g. 259A, Vilnius "Benedikto turgus"
Darbo laikas: ilga trumpa savaitė I-VI nuo 09 val. iki 20 val. VII 09 val. iki 17 val.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas

UAB Žalias pipiras
Mes jau 11 metų dirbame maisto gaminimo, tiekimo ir pardavimo srityse. Per tą laiką rinkai pristatėme bei toliau vystome šiuos žinomus prekinius ženklus: Prisirpom desertinės, Balkonas ir Maisto ritmu.
Šiuo metu turime padalinius Pilies g., Benedikto turguje, Rusų dramos teatre ir Generalinės prokuratūros pastate. Svarbiausias mūsų kriterijus yra kokybė ir pasitikėjimas plačiąja prasme. Džiazuojame ne tik muzikoje, bet ir versle.
informacija apie UAB „Žalias pipiras“
912 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.