Pardavimų vadybininkas

1200-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Signeda“

Darbo pobūdis

Automobilių kėbulo detalių pardavimas;
Prekių krovos darbai;
Parduotuvės ir sandėlio priežiūra, tvarkos palaikymas;
Darbas su buhalterine programa ir kasos aparatu;
Klientų konsultavimas;
Darbas su autoservisais bei kitais pirkėjais (naujų paieška, esamų klientų poreikių patenkinimas);
Ilgalaikių ryšių su klientais palaikymas;

Reikalavimai darbuotojui

Geri bendravimo įgūdžiai;
Atsakingumas, noras dirbti ir tobulėti;
Automobilių sandaros/remonto supratimas - didelis privalumas;
Darbo patirtis auto detalių pardavimo ar remonto srityje - privalumas;
Rusų kalba - privalumas;

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Kiti privalumai

Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Visas socialines garantijas, draugišką kolektyvą, profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje. Įdomų ir gerai apmokamą darbą.

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. į rankas

UAB „Signeda“

Signeda, UAB

UAB „Signeda“ – didmeninės ir mažmeninės prekybos kompanija, siūlanti platų automobilių dalių pasirinkimą. Įmonė 2008 m. atidarė vieną moderniausių ir didžiausių Rytų Europoje specializuotą kėbulo dalių logistikos centrą, turi parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje.
įmonės svetainė: www.signeda.lt
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Signeda“
3498 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
159
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1786 €
25% uždirba 1786-2570 €
25% uždirba 2570-4281 €
25% uždirba nuo 4281 €