Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baltijos automobilių diagnostikos sistemos"
More about company »

Pardavėjas (-ėja) Įrankių ir įrangos parduotuvėje

Nuo 500 Eur
Kaunas - UAB "Baltijos automobilių diagnostikos sistemos"

Darbo pobūdis

  • Profesionalus ir mandagus klientų aptarnavimas prekybinėje salėje/parduotuvėje;
  • Bendravimas su esamais ir naujais klientais, siekiant parduoti įmonės produktus / paslaugas;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas, pristatymas ir pagalba išsirinkant prekes (konsultacijos apie prekių paskirtį, techninius duomenis, kokybę, priežiūrą, kainą, prekių veikimo denonstravimas);
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Prekių ekspozicijos priežiūra
  • Tvarkos užtikrinimas

Reikalavimai

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Geri bendravimo ir pardavimo įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą ir tikslo siekimas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Savarankiškumas;

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą, galimybes tobulėti;
  • Patrauklią premijavimo sistemą, stabilų, laiku mokamą atlyginimą ir priedus;
  • Visas darbui būtinas priemones;
  • Vidinius mokymus;
  • Paskatinimus už iniciatyvumą.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonė užsiima įrankių ir autoservisų įrangos prekyba, montavimu, remontu.
Įmonėje vid. atlyginimas 722€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)