Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ICECO"
More about company »

PARDAVĖJAS - KASININKAS

Plungė - UAB "ICECO"

Darbo pobūdis

Pardavėjo - kasininko darbas maisto produktais (valgomieji ledai, žuvies ir kt. šaldyti produktai) prekiaujančioje firminėje ICECO parduotuvėje Plungėje, adresu: Mačernio g. 4-1.
  • Prekių kokybės, kiekio, kainų ir ženklinimo reikalavimų laikymasis;
  • Prekybos salės ir prekių išdėstymo priežiūra;
  • Bendravimas su klientais, tiesioginiai pardavimai;
  • Kokybiško klientų aptarnavimo užtikrinimas;
  • Pardavimo operacijų vykdymas.

Reikalavimai

  • Vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Patirtis analogiško darbo srityje (būtų privalumas);
  • Labai geri bendravimo įgūdžiai;
  • Kompiuterinio raštingumo žinios;
  • Greita orientacija, lankstumas, organizuotumas.
  • Galimybė dirbti pagal suminę darbo laiko apskaitą;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Fiksuotą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius motyvuojančius priedus.

Kita informacija:
  • Konfidencialumą garantuojame.
  • Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.
UAB "ICECO"

UAB "ICECO"

UAB „ICECO GROUP“ yra šaldytų ir paruoštų vartoti maisto produktų platintoja. Įmonei priklauso ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse gerai žinomi prekių ženklai:
„AURUM“, „TIRPUKAS“ ir „ETALON“.
Informacija apie UAB "ICECO"
1004 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
94
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Valdemaras Šalauskas