APTARNAUJANTIS PERSONALAS - GAMYBININKAS

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „KULVERSTUKAI“

Darbo pobūdis

IEŠKOME APTARNAUJANČIO PERSONALO - GAMYBININKO Į GREITO MAISTO RESTORANUS JAMMI.

JEI JUMS NESVETIMA APTARNAVIMO SFERA IR MAISTO GAMYBA, TUOMET BUS MALONU DIRBTI KARTU.

JUMS TURI BŪTI PRIIMTINAS SLENKATIS DARBO GRAFIKAS, DERINANT DIENINES IR NAKTINES PAMAINAS.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome atsakingų darbuotojų, kurie turi darbinės patirties, darbo tempą, motyvaciją dirbti ir užsidirbti stabiliai dirbančioje įmonėje.
Darbuotojus priimame tik nuo 18 metų
Nepriimamame tik vasaros laikotarpiui, ieškome ilgalaikių darbuotojų

  • Siūlome visas socialines garantijas, bei po metų sveikatos draudimą;
  • Slenkantį darbo grafiką 4 dieninės/4 laisvos/4 naktines/4 laisvos;
  • Draugišką kolektyvą, bei įdomią dinamišką darbo patirtį.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

UAB „KULVERSTUKAI“

Įmonės aprašymas
JAMMI tai visų pirma greitas maistas, pagamintas pagal naujausias technologijas iš aukščiausios kokybės produktų. Mūsų meniu sudaro kebabai, buritai, karšti sumuštiniai, mėsainiai. Taip pat teikiame lengvesnius užkandžius – šviežias salotas, itališkai marinuotos daržoves, karštus pusryčių sumuštinius. Jammi sėkmę lėmė pastovus ir sąžiningas darbas, nuoseklus esamų patiekalų tobulinimas ir nuoširdi aistra maistui.
informacija apie UAB „KULVERSTUKAI“
2546 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
106
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1964 €
25% uždirba 1964-2374 €
25% uždirba 2374-2947 €
25% uždirba nuo 2947 €