Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "STAMEX"
More about company »

Pardavėjas

Klaipėda - UAB "STAMEX"

Darbo pobūdis

Mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis(privalumas, kad būtų dirbęs panašaus pobūdžio darbą ir būtų dirbęs su santechnikos, dažų ir apdailos prekių grupėmis). Darbas slenkančiu grafiku. Karjeros galimybės - sk. vedėjas, sk. vedėjo pavaduotojas.
Darbas pasirinktinai Klaipėdoje, Palangoje arba Gargžduose.

Reikalavimai

Išsilavinimas: Vidurinis su profesine kvalif.
Patirtis metais: 1

Privalumai:
Darbas prekybinėje salėje su kasos aparatu, prekių priėmimas, pardavimas, bendravimas su klientais.
Moka dirbti kasos aparatu, moka dirbti kompiuteriu.

Mes jums siūlome

Savaitinis
Pilnas darbo laikas
Per savaitę: 40 val.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Darbo vieta: Danės g. 45, Klaipėdos m. sav., Klaipėda
Informacija apie UAB "STAMEX"
762 €
Vid. atlyginimas bruto
84
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Žilvinas Kutkevičius