UAB „Officeday“

Pardavėjas - konsultantas (1 etatas)

Vilnius - UAB „Officeday“

Darbo pobūdis

Klientų aptarnavimas ir konsultavimas prekybos salėje;
Kasos operacijų atlikimas, grynų pinigų apskaita;
Nuolatinių kontaktų su pagrindiniais prekybos centro klientais palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Greita orientacija, organizaciniai gebėjimai;
Komunikabilumas, komandiškumas;
Mokėjimas dirbti kasos aparatu.
Aktyvių pardavimų telefonu patirtis - privalumas.

Įmonė siūlo

Penkių darbo dienų savaitę (I-V);
Darbo laikas nuo 9 iki 18 val.;
Draugišką darbo aplinką;
Neturinčius darbo patirties - išmokysime.

„Officeday“ – bene didžiausią biuro ir mokyklinių prekių ir paslaugų asortimentą tiekiantis tinklas Baltijos šalyse. Jau beveik 20 metų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje rūpinamės, kad biurai, mokymo įstaigos, moksleiviai turėtų platų produktų pasirinkimą. 2018 m. vykusiuose Europos biuro produktų apdovanojimuose 2018 (EOPA – European Office Products Awards) „Officeday“ įteiktas prestižinis apdovanojimas – EOPA 2018 Reseller of the Year – Sales under €100 million. Šiandien mūsų kolektyve Lietuvoje dirba daugiau nei 100 žmonių. Tai organizuoti, intensyviai dirbantys, suprantantys atsakomybę bei iniciatyvūs žmonės. Prisijunk prie mūsų komandos!

„Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Officeday“ privatumo politika.
informacija apie UAB „Officeday“
814 €
Vid. atlyginimas bruto
34
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 658 €
25% uždirba 658-780 €
25% uždirba 780-1014 €
25% uždirba nuo 1014 €