Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Destra“

Pardavėjas - konsultantas (Aplinkotvarkos prekės)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Destra“

Darbo pobūdis

  • Užtikrinsi aukštą klientų aptarnavimo kokybę;
  • Pateiksi klientams poreikius atitinkančius sprendimus;
  • Pagelbėsi klientams pakrauti prekes.

Reikalavimai darbuotojui

  • Mėgsti aktyvų bendravimą su klientais;
  • Į viską žiūri pozityviai ir optimistiškai.
  • Nori mokytis ir įgyti naujų žinių.
  • Puikiai kalbi lietuviškai;
  • Darbo patirtis su autokrautuvu - privalumas, bet nebūtinybė - apmokysime.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą atlyginimą bei motyvacinius priedus;
  • Jaunatviškus ir draugiškus kolegas;
  • Nuolatines tobulėjimo galimybes;
  • Dinamišką ir įdomų darbą.

Susisieksime su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

Pagrindinė įmonės veikla - natūralaus akmens produktų didmeninė ir mažmeninė prekyba. Prekiaujame granito, marmuro, skalūno akmens gaminiais. Pagrindiniai produktai - akmens grindiniai, fasadai, interjero apdailos medžiagos, dekoratyvinė skalda ir produktai landšaftui.