Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „IRIS“

Pardavėjas - konsultantas (-ė)

Klaipėda - UAB „IRIS“

Darbo pobūdis

UAB "IRIS" prekybos salone Klaipėdoje, Nemuno g. 13, parduodamos įvairaus lygio (nuo ekonominio iki prabangaus) interjero apdailos medžiagos ir santechnika. Būtent šio salono kolektyvui šiuo metu ieškome naujo nario. Pagrindinis pardavėjo darbas - konsultuoti klientus. O kokybiškos konsultacijos virsta pardavimais. Be konsultavimo, vadybininkas pagal poreikį pavaduoja pagrindinį prekybos salono sandėlininką, prisiima ir pakrauna prekes, rūpinasi ekspozicija, perkainavimais, užsakinėja prekes pagal spec. užsakymus. Inventorizacijos atliekamos kartą metuose. Prekybos salonas kasdien dirba nuo 8 iki 18 val. ir šeštadieniais nuo 10 iki 15 val., todėl taikome suminę darbo laiko apskaitą ir perdirbtas valandas kompesuojame papildomomis poilsio dienomis.

Reikalavimai

Labiausia norėtume, kad kandidatas būtų aktyvus ir paslaugus, galėtų dirbti ir fizinį darbą (kai kurių prekių svoris telpa tik į vyrams nustatytas krovinių tvarkymo rankomis normas). Būtų idealu, jeigu dar turėtų interjero medžiagų pardavimo patirties. Kitų specifinių reikalavimų netaikome, į kandidatus žiūrime geranoriškai ir stengiamės pamatyti stiprią motyvaciją.

Mes jums siūlome

Atlyginimą, kuris susideda iš pastovios dalies ir nuo pardavimų priklausančių priedų. Galimybes koreguotis darbo grafiką, nes visi turime šeimyninių ar visuomeninių įsipareigojimų. Galimybes daryti karjerą (įmonėje galime rasti daugybę pavyzdžių). Galimybes reikštis, rodyti iniciatyvą, realizuoti idėjas. Galimybę įsigyti įmonės importuojamas prekes itin patraukliomis sąlygomis. Na ir dar tarnybinį mobilųjį telefoną.
UAB „IRIS“

UAB „IRIS“

UAB IRIS savo veiklą pradėjo 1991 metais ir nuo to laiko dinamiškai plečiasi, užsitarnaudama interjero apdailos ir statybinių medžiagų rinkoje patikimo ir atsakingo partnerio reputaciją. Šiandien IRIS yra vienas didžiausių prekybos centrų, o IRIS prekybos salonai įsikūrę visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (apie m2 prekybinio ploto).
informacija apie UAB „IRIS“
1174 €
Vid. atlyginimas bruto
225
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 750 €
25% uždirba 750-1052 €
25% uždirba 1052-1486 €
25% uždirba nuo 1486 €