Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „IRIS“

Pardavėjas-konsultantas (-ė)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „IRIS“

Darbo pobūdis

UAB "IRIS" prekybos salone Šiauliuose, Tilžės 9c, parduodamos įvairaus lygio (nuo ekonominio iki prabangaus) interjero apdailos medžiagos ir santechnika. Būtent šio salono kolektyvui šiuo metu ieškome naujo nario. Pagrindinis klientų aptarnavimo vadybininko darbas - konsultuoti klientus. O profesionalios konsultacijos generuoja pardavimus. Be konsultavimo, pardavėjas dar rūpinasi ekspozicija, perkainavimais, užsakinėja prekes pagal spec. užsakymus. Inventorizacijos atliekamos kartą metuose. Prekybos salonas kasdien dirba nuo 9 iki 19 val. ir šeštadieniais iki 15 val., todėl taikome suminę darbo laiko apskaitą ir perdirbtas valandas kompesuojame papildomomis poilsio dienomis.

Reikalavimai

Labiausia norėtume, kad kandidatas būtų aktyvus ir paslaugus. Būtų idealu, jeigu dar turėtų interjero medžiagų pardavimo patirties. Kitų specifinių reikalavimų netaikome, į kandidatus žiūrime geranoriškai ir stengiamės pamatyti stiprią motyvaciją.

Mes jums siūlome

Atlyginimą, kuris susideda iš pastovios dalies ir nuo pardavimų priklausančių priedų. Galimybes koreguotis darbo grafiką, nes visi turime šeimyninių ar visuomeninių įsipareigojimų. Galimybes daryti karjerą (įmonėje galime rasti daugybę pavyzdžių). Galimybes reikštis, rodyti iniciatyvą, realizuoti idėjas. Galimybę įsigyti įmonės importuojamas prekes itin patraukliomis sąlygomis. Na ir dar tarnybinį mobilųjį telefoną.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas
Mokama kintama dalis nuo pardavimų ir ketvirčio priedai už kitų užduočių vykdymą.
UAB „IRIS“

UAB „IRIS“

UAB IRIS savo veiklą pradėjo 1991 metais ir nuo to laiko dinamiškai plečiasi, užsitarnaudama interjero apdailos ir statybinių medžiagų rinkoje patikimo ir atsakingo partnerio reputaciją. Šiandien IRIS yra vienas didžiausių prekybos centrų, o IRIS prekybos salonai įsikūrę visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (apie 10000m2 prekybinio ploto).
informacija apie UAB „IRIS“
1274 €
Vid. atlyginimas bruto
221
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 924 €
25% uždirba 924-1174 €
25% uždirba 1174-1530 €
25% uždirba nuo 1530 €

You also might be interested in: