Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GINESTRA“

PARDAVĖJAS - KONSULTANTAS (-Ė) "VARŽTŲ PASAULIS" PARDUOTUVĖJE (PRAMONĖS G.) KAUNE

1050-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „GINESTRA“

Darbo pobūdis

  • Malonus ir kokybiškas klientų aptarnavimas, konsultavimas "Varžtų pasaulis" (tvirtinimo elementai ir metalo gaminiai) tinklo parduotuvėse.
  • Prekių priėmimas, iškrovimas, pakrovimas, išdėstymas ir tinkama priežiūra prekybos salėje, tvarkos palaikymas parduotuvės sandėlyje.
  • Darbas su kasos aparatu.

Darbo vieta: Pramonės pr. 23, Kaunas
Darbo laikas: I-V, 40 val./sav. ir kas 3-ią šeštadienį
Parduotuvės darbo laikas: I-V nuo 7:00 iki 19:00, VI nuo 9:00 iki 15:00

Reikalavimai

  • Patirtis mažmeninės prekybos sistemoje (patirtis tvirtinimo elementų pardavimuose būtų privalumas)
  • Orientacija į klientą ir rezultatą.
  • Sąžiningumas, atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas.
  • Sugebėjimas dirbti komandoje ir individualiai.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą ir patrauklią premijavimo sistemą, priklausančią nuo rezultatų.
  • Profesionalius mokymus.
  • Papildomų naudų paketą.
  • Karjeros galimybes, draugišką kolektyvą.

Susidomėjai? Kandidatuok!

Atlyginimas

1050-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bazinis atlyginimas ir priedai, kurie priklauso nuo asmeninių veiklos rezultatų.

„Varžtų pasaulis“ – tai didmeninės ir mažmeninės prekybos tinklas, jungiantis 13 parduotuvių, kurio specializacija yra tvirtinimo elementai ir metalo gaminiai.
informacija apie UAB „GINESTRA“
2068 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
117
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1644 €
25% uždirba 1644-1785 €
25% uždirba 1785-2441 €
25% uždirba nuo 2441 €