UAB „Advantus“

Pardavėjas-konsultantas (-ė)

Vilnius - UAB „Advantus“

Darbo aprašymas

UAB "Advantus" klientas ATEM – vienas didžiausių plytelių gamintojų Europoje, statybinių apdailos medžiagų rinkoje veikiantis jau 16 metų.
ATEM yra tarptautinė Ukrainos kompanija, kurios produkcija prekiaujama net 32 šalyse, o klientams siūloma daugiau nei 350 plytelių kolekcijų.

Šiemet ATEM plečia savo veiklos teritoriją Baltijos regione, atidaro pardavimo saloną Vilniuje ir ieško pardavėjo-konsultanto (-ės).

Jūs būsite atsakingas (-a) už:

  • Plytelių asortimento pristatymą klientams, konsultavimą ir pardavimą;
  • Paslaugų klientų aptarnavimą;
  • Darbą su kasos aparatu ir grynųjų pinigų apskaitą;
  • Komercinių pasiūlymų rengimą ir užsakymų formavimą;
  • Salono tvarkos palaikymą ir inventoriaus priežiūrą;
  • Prekių kainų salone išdėstymą ir atnaujinimą;
  • Dalyvavimą salono inventorizacijoje.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Gebėjimas užmegzti ir palaikyti kontaktą bei išsiaiškinti klientų poreikius;
  • Lietuvių ir rusų kalbos žinios - raštu ir žodžiu;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Orientacija į tikslą ir geriausią rezultatą;
  • Didelis atsakomybės jausmas ir efektyvus laiko planavimas.

Mes siūlome:

  • Patogiai pasiekiamą darbo vietą Žirmūnų mikrorajone;
  • Įvadinius mokymus, kuriuos ves ATEM atstovai iš Ukrainos;
  • Iššūkių kupiną darbą augančioje įmonėje;
  • Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę įsitraukti į įmonės veiklos procesus.

Informuojame, kad Jūsų duomenys bus naudojami tik šios atrankos tikslais. Kviečiame susipažinti su Advantus privatumo politika: .
Jeigu norite, kad Jūsų CV būtų išsaugotas Advantus duomenų bazėje ir gauti kitų darbo pasiūlymų, kviečiame savo gyvenimo aprašymą pateikti mums tiesiogiai čia: .

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:

Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.