UAB „Darbintera“

Pardavėjas-konsultantas (-ė)

750-850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Darbintera“

Darbo pobūdis

Įmonė, kuri užsiima prekyba valiuta bei tauriaisiais metalais - investicinio aukso, sidabro, platinos ir paladžio luitais bei minėtų tauriųjų metalų monetomis, plečia savo šaunią komandą ir kviečia prisijungti PARDAVĖJĄ-KONSULTANTĄ (-Ę).

  • Esamų bei potencialių klientų aptarnavimas konsultavimas telefonu, el. paštu bei gyvai salone;
  • Užsakymų koordinavimas bei suruošimas atsiėmimui/išsiuntimui;
  • Aukso, sidabro, platinos, paladžio kainų fiksavimas ir sąskaitų faktūrų išrašymas;
  • Bendravimas ir ryšių palaikymas su verslo ir VIP klientais;
  • Darbas su kasos aparatu;
  • Pagalba organizuojant bei koordinuojant salono veiklą;
  • Kasdien galėsi augti ir tobulėti ne tik kaip darbuotojas, bet kaip ir asmenybė;
  • Dalyvausi mokymuose, kelsi kvalifikaciją ir turėsi CV įrašą, kuriuo galėsi didžiuotis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Iniciatyvumas, atsakomybės jausmas;
  • Entuziazmas klientų aptarnavimui ir pardavimams;
  • Puikūs komunikaciniai ir derybiniai įgūdžiai;
  • Noras siekti naujų žinių ir mokytis.

Privalumai

  • Patirtis pardavimų srityje;
  • Užsienio kalbų mokėjimas.

Įmonė siūlo

  • Papildomus priedus dirbant savaitgaliais;
  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Kartu augti bei tobulėti;
  • Galimybę kilti karjeros laiptais;
  • Mokymus, kursus, seminarus;
  • Papildomą laisvą dieną Jūsų gimtadienio proga;
  • Galimybę dirbti slenkančiu grafiku.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir Jūs sutinkate, kad UAB „Darbintera“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų į darbo vietas tikslais. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

750-850 €/mėn. į rankas
Tikslus pasiūlymas aptariamas pokalbio metu, po bandomojo laikotarpio atlyginimas kyla

Mūsų klientas - lietuviško kapitalo įmonė, užsiimanti prekyba tauriaisiais metalais - investiciniu auksu, sidabru, platina, paladžiu, bei šių tauriųjų metalų monetomis. Šaunus kolektyvas į savo gretas kviečia prisijungti dar vieną kolegą - PARDAVĖJĄ-KONSULTANTĄ (-Ę).