UAB „Safyras ir zefyras“

Pardavėjas - konsultantas

Nuo 550 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Safyras ir zefyras“

Darbo pobūdis

Aukštos kokybės bižuterijos salelėje PC „MEGA“ Kaune ieškome konsultantų (-čių) pilnai darbo dienai, kurie atitiktų mūsų viziją šviesti klientus papuošalų derinimo klausimais, nepaisant amžiaus, lyties ar stiliaus suvokimo.

Į tavo darbą įeis:

  • Klientų konsultavimas ir bižuterijos prekių pardavimas
  • Malonus bendravimas su klientais.
  • Tvarkos ir švaros palaikymas darbo vietoje.
  • Prekių išdėstymas/pateikimas
  • Teisingas prekių likučių užtikrinimas

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad tu:
  • Esi šiuolaikiška, entuziastinga ir komunikabili asmenybė, moki kalbinti ir išsiaiškinti poreikius;
  • Aktyviai domiesi mada ir stiliumi, dievini papuošalus;
  • Turi išvystytą estetikos jausmą, pastabumą detalėms;
  • Supranti, kad augimas priklauso nuo visos komandos įdėto darbo, todėl stengiesi dėl bendrų tikslų įgyvendinimo.
  • Anglų/rusų kalbos mokėjimas būtų privalumu.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:
  • Įdomų darbą mados srityje.
  • Tavo darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą
  • Išskirtinę darbo vietą neįprasto koncepto salelėje.
  • Pamaininį darbo grafiką su mažiausiai vienu laisvu savaitgaliu per mėn.
  • Nuolaidos darbuotojams ir motyvaciniai priedai mokami nuo pirmo darbo mėnesio.

Atlyginimas

Nuo 550 €/mėn. į rankas
Mokami papildomi priedai, priklausantys nuo asmeninių ir komandinių darbo rezultatų

BIŽU by You stilistų komanda atsižvelgdama į augančius Jūsų poreikius, o kartu ir siekdama tobulėti kaip mados srities specialistai, nuolat plečia savo papuošalų asortimentą, įvesdami vis daugiau naujovių, kad papuošalą pas mus sau galėtų rasti kiekvienas iš Jūsų.
Atvirai su Jumis dalinamės savo vykdomomis kooperacijomis su naujais prekės ženklais bei stilistais, kad galėtume didinti aukštos kokybės bižuterijos svarbą Jūsų įvaizdyje, nepaisant amžiaus grupės, lyties ar stiliaus suvokimo.
Todėl norėdami būti arčiau kiekvieno iš Jūsų, padėsim ne tik išsirinkti tinkančius papuošalus, bet ir patarti apie jų derinimo galimybes.
Tikime, kad mūsų papuošalai padės išlaisvinti kiekviename iš Jūsų slypintį grožį, entuziazmą ir pasitikėjimą savimi.
Apsilankyk arba instagram: bizu_by_you.
informacija apie UAB „Safyras ir zefyras“
910 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.