Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Mažeikių Varduva“

pardavėjas - konsultantas

1250-1320 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Mažeikių Varduva“

Darbo pobūdis

Darbas apdailos plytelių pardavimo centre. Klientų konsultavimas, aptarnavimas. Prekių priėmimas ir eksponavimas, pardavimas ir priežiūra . Darbo patirtis prekyboje ne mažiau 1 m. Darbas su kasos aparatu.

Reikalavimai

esi komunikabilus , iniciatyvus ir orientuotas į rezultatą
turi panašios darbo patirties (didelis privalumas), jei ne – greit visko išmokysim; Moki dirbti "Rivilės" programa.
esi vairuojantis ir turi auto krautuvo pažymėjimą, tai privalumas.

Mes jums siūlome

motyvuojantį atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus;
lankstų darbo grafiką;

Atlyginimas

1250-1320 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „MAŽEIKIŲ VARDUVA“ – tai viena iš didesnių statybinių ir apdailos prekių įmonių Lietuvoje, teikianti ir statybos, ir autoserviso darbų paslaugas
informacija apie UAB „Mažeikių Varduva“
1482 €
Vid. atlyginimas bruto
87
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1210 €
25% uždirba 1210-1455 €
25% uždirba 1455-1737 €
25% uždirba nuo 1737 €