Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „XPRO GRUPĖ“

PARDAVĖJAS-KONSULTANTAS LAISVALAIKIO APRANGOS PARDUOTUVĖJE SURFWAX (PLC Panorama)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „XPRO GRUPĖ“

Darbo pobūdis

Aukštos kvalifikacijos, gerai apmokamas konsultanto-pardavėjo darbas išskirtinio stiliaus ir nestandartinio aptarnavimo parduotuvėje SURFWAX, prekybos centre PANORAMA.

Reikalavimai

  • Inteligencija bei prekybininko talentas;
  • sugebėjimas greitai, lengvai ir nestandartiškai užmegzti draugišką kontaktą;
  • stiliaus pojūtis, sugebėjimas derinti ir parinkti aprangą skirtingiems pirkėjams.

Pirmumas tiems, kas į prekybą žvelgia kaip į kūrybinį procesą.

Mes jums siūlome

  • puikias sąlygas norintiems dirbti ir uždirbti;
  • draugišką, šiltą ir stabilią darbo aplinką;
  • atlyginimą priklausantį nuo asmeninių pardavimo rezultatų;
  • karjeros galimybę.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

SURFWAX- tai unikalaus profilio laisvalaikio aprangos ir avalynės parduotuvė Vilniuje, veikianti PC Panorama nuo 2010 m.
Išskirtinis interjeras, garsūs prekiniai ženklai BILLABONG, RIPCURL, BRUNOTTI, RVCA, ELEMENT, kruopščiai atrinktos kolekcijos, nestandartinis aptarnavimas, laisva ir šventiška atmosfera- tai, kas padarė SURFWAX viena geidžiamiausių parduotuvių Vilniuje. Jei ieškote ilgalaikio gerai apmokamo ir nenuobodaus darbą, vertinate draugišką kolektyvą ir mes Jūsų laukiame!

informacija apie UAB „XPRO GRUPĖ“
1517 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.