Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
FastMX.lt
More about company »

Pardavėjas - konsultantas moto dalių parduotuvėje

400–800 Eur
Vilnius - FastMX.lt

Darbo pobūdis

Moto detalių parduotuvei reikalingas pardavėjas konsultantas, kuris būtų atsakingas už klientų aptarnavimą fizinėje parduotuvėje, užklausų atsakymą el. paštu ir soc. tinkluose, užklausų atsakymą telefonu.

Darbo vieta - Žirmūnų g. 68, Vilnius

Darbo laikas
I-V 10:00-19:00
VI - pagal susitarimą ir jūsų norą.
VII - nedirbame.

Reikalavimai

Anglų kalbos mokėjimas būtinas
Rusų kalbos mokėjimas - privalumas
Galimybė dirbti pilnu etatu.
Mokėjimas planuotis dienotvarkę
Sugebėjimas prisiimti atsakomybę
Mokėjimas susirasti informaciją internete

Mes jums siūlome

Visas reikalingas darbo priemones, esant reikalui kvalifikacijos kėlimo kursus, apmokymus.

Atlyginimas

400–800 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti
FastMX.lt

FastMX.lt

FastMX.lt vykdo prekybą motociklų dalimis bei aksesuarais, teikia amortizatorių remonto paslaugas.