Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ORESTINA“

Pardavėjas-konsultantas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „ORESTINA“

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas, prekių pardavimas, prekių likučių kontrolė, prekių priėmimas, ekspozicijos ir sandėlio priežiūra, pardavimo dokumentų išrašymas, pasiūlymų ruošimas.

Reikalavimai

Patirtis šildymo, vėdinimo, santechnikos srityje – būtų privalumas.
Labai geri bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas.
Darbo su kompiuteriu įgūdžiai, darbas su buhalterine programa „Rivilė“ – būtų privalumas.
Noras mokytis ir tobulėti.
Užsienio kalbų mokėjimas (anglų k., rusų k.) –būtų privalumas.
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Mokymus ir kitus kvalifikacijos kėlimo kursus.
Tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Visas darbo priemones.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
plius priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

UAB „Orestina" prekybinę veiklą sėkmingai vysto nuo 1996 metų. Mes specializuojamės šildymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų ir oro kondicionavimo sistemų prekybos srityje, prekiaujame santechnikos prekėmis.
informacija apie UAB „ORESTINA“
892 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.