Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Open 24“

Pardavėjas-konsultantas PC Babilonas Open24 parduotuvėje 0,5 etatu (savaitgaliais)

Panevėžys - UAB „Open 24“

Darbo pobūdis

 Profesionalus ir šiltas klientų aptarnavimas;
 Sandėlio tvarkos užtikrinimas;
 Asortimento papildymas iš sandėlio;
 Darbas su kasos aparatu ir apskaitos programa;
 Darbas pilnu etatu arba 0,5 etatu.

Reikalavimai

 Esate komunikabilus ir mėgstate bendrauti;
 Turite klientų aptarnavimo ir pardavimo patirties;
 Esate orientuotas į kokybišką aptarnavimą ir iškeltų tikslų pasiekimą;
 Esate iniciatyvus ir atsakingas;

Mes jums siūlome

 Gerą darbo užmokestį ir patrauklią motyvacinę sistemą;
 Darbą dinamiškoje ir pilnoje iššūkių aplinkoje.

UAB „Open 24“ yra oficiali CROCS™, REIMA, TOMS ir TEVA prekės ženklų platintoja Baltijos šalyse.
Įmonė turi 9 fizines Crocs ir Open24 parduotuves Lietuvoje.
informacija apie UAB „Open 24“
1833 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1121 €
25% uždirba 1121-1606 €
25% uždirba 1606-2085 €
25% uždirba nuo 2085 €