Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Expertus LT"
More about company »

PARDAVĖJAS - KONSULTANTAS PC PARK OUTLET (drabužių parduotuvėje)

Vilnius - UAB "Expertus LT"

Darbo pobūdis

MĖGSTI AKTYVŲ LAISVALAIKĮ? MOKI UŽMEGZTI NUOŠIRDŲ RYŠĮ IR ENTUZIASTINGAI DAINIESI SAVO ŽINIOMIS SU KITAIS? TUOMET, MES IEŠKOME TAVĘS!

KĄ REIKĖS DARYTI:
Profesionaliai aptarnauti ir konsultuoti klientus;
Aktyviai parduoti prekes;
Prižiūrėti tvarką prekybos salėje;
Priimti ir paruošti prekes pardavimui.

Reikalavimai

Turi patirties aprangos arba avalynės parduotuvėje;
Nori tobulėti pardavimų srityje;
Yra orientuotas į rezultatą;
Geba ir nori dirbti komandoje;
Gali susikalbėti anglų k. ir/arba rusų k.
Didelis privalumas būtų patirtis dirbant su aukštesnių kainų segmentu.

Mes jums siūlome

Darbą šiuolaikiškoje, rūpestingoje ir patikimoje įmonėje;
Draugišką ir entuziastingą kolektyvą, iš kurių galėsi mokytis;
Konkurencingą atlyginimą ir priedus nuo pasiektų rezultatų;
Mokymus ir tobulėjimo galimybes;
Darbą slenkančiu grafiku;
Nuolaidas tinklo parduotuvėse;
Darbo vietą PC Park Outlet.

NEDELSK, MŪSŲ KOLEKTYVAS JAU LAUKIA TAVĘS!

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje.
Mūsų tikslas - padėti darbdaviui rasti geriausią darbuotoją, o kvalifikuotiems darbuotojams pasiūlyti pačias geriausias karjeros perspektyvas.

Mūsų klientas – parduotuvių tinklas prekiaujantis kokybiškais ir šiuolaikiškais laisvalaikio drabužiais (vyrams, moterims ir vaikams) bei aksesuarais, skirtais aktyviam gyvenimo būdui.

Tel. nr. pasiteirauti:

www.expertus.lt
www.facebook.com/expertus/