Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BIKUVOS" PREKYBA
More about company »

Pardavėjas - konsultantas statybos prekių skyriuje

400–550 Eur
Mažeikiai - UAB "BIKUVOS" PREKYBA

Darbo pobūdis

  • klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
  • prekių išdėstymas ir informacijos pateikimas prekybos salėje ir prekybiniame sandėlyje;
  • užsakymų iš klientų priėmimas ir vykdymas.

Reikalavimai

  • AKIVAIZDUS NORAS DIRBTI IR UŽSIDIRBTI;
  • vidurinis išsilavinimas;
  • gebėjimas dirbti su kompiuteriu;
  • geri bendravimo, komunikavimo įgūdžiai;
  • darbo patirtis prekyboje apdailos prekėmis - PRIVALUMAS.

Mes jums siūlome

  • geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
  • laiku mokamą atlyginimą ir kintamus motyvacinius priedus už pardavimo rezultatus;
  • išskirtines nuolaidas įsigyjant prekes savo reikmėms;
  • lankstų darbo ir atostogų grafiką;
  • įdomų ir turiningą laisvalaikį - renginius, šventes, konkursus, abonementus sportavimui.

Atlyginimas

400–550 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.Didelė, daugiau nei 480 darbuotojų komanda, kviečia aktyvius, komunikabilius žmones įsijungti į draugišką žemaitišką kolektyvą. Pas mus gera. Mes draugiški ir nuoširdūs.