Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ,,Personalo nuomos valdymas"
More about company »

Pardavėjas - konsultantas (Tvirtinimo detalės)

Nuo 607 Eur
Šiauliai - UAB ,,Personalo nuomos valdymas"

Darbo pobūdis

Mažmeninės prekybos tinklui, prekiaujančiam įvairiomis tvirtinimo detalėmis, įrankiais reikalingas pardavėjas (-a) - konsultanas (-ė).

Darbo pobūdis: Klientų aptarnavimas, prekių priėmimas,
pakrovimas, iškrovimas, išdėstymas, tinkama priežiūra prekybos salėje ir kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.
Darbas kasos aparatu.
Darbo vieta Metalistų g.

Atlyginimas nuo 607 eur (atskaičius mokesčius į rankas)

Darbo laikas: I-V 7:00-18:00 VI 9:00-15:00 (Dirbama kas antrą savaitgalį)

Reikalavimai

Patirtis mažmeninėje prekyboje,
Malonus klientų aptarnavimas,
Orientacija į klientą ir rezultatą,
Sąžiningumas ir atsakingumas.

Mes jums siūlome

Visas soc. garantijas,
Atlyginimą nuo 607 eur (atskaičius mokesčius į rankas)

Atlyginimas

Nuo 607 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” specializuojasi statybos, gamybos, pramonės administravimo, logistikos sektoriuose.
Daugiau informacijos apie mus rasite: www.pnv.lt